shape image

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

لطفا قبل از ثبت سفارش قوانین سایت اینستاگرامین را مطالعه نمایید!

مبالغ واریزی جهت استفاده از خدمات سایت قابل عودت نمی باشد . لطفا در صورت ابهام در رابطه با خدمات اینستاگرامین موارد را با پشتیبانی سایت در میان بگذارید و پس از اطمینان اقدام به پرداخت هزینه های مربوطه نمایید .

پیش از پرداخت حتما صفحات راهنما و شرایط استفاده از خدمات را به دقت مطالعه فرمایید .

در سایت اینستاگرامین هیچ گونه نیازی به رمز پیج اینستاگرام شما نمی باشد از ارسال رمز پیج خود جدا خودداری فرمایید . مسئولیت هر گونه ایجاد مشکل برای پیج شما پس از ارسال رمز عبور به عهده خودتان می باشد .

استفاده از خدمات اینستاگرامین به منزله نتیجه گیری قطعی از این خدمات نمی باشد و اینستاگرامین مسئولیتی در قبال بازدهی خدمات ندارد زیرا بازدهی خدمات اینستاگرامین به عوامل بسیاری از جمله موضوع محتوایی پیج شما و زمان استفاده از تبلیغات و استفاده درست و حرفه ای از خدمات می باشد که هر کدام از این موارد در بازدهی تبلیغات تاثیر به سزایی دارد. به همین دلیل اینستاگرامین ضمانتی در رابطه با میزان درآمد دریافت فالوور و یا میزان بازدهی پیج شما ندارد .

مسئولیت محتوای ارسالی برای تبلیغات به عهده مشتری می باشد و اینستاگرامین مسئولیتی در قبال محتوای ارسالی برای استفاده از خدمات اینستاگرامین نخواهد داشت .

برای استفاده از خدمات اینستاگرامین نیازی به رمز عبور پیج شما نمی باشد . هرگونه مشکلی که در هنگام استفاده از خدمات اینستاگرامین برای پیج شما رخ دهد به هیچ عنوان به استفاده از خدمات ما مربوط نمی شود . خدمات اینستاگرامین به دلیل عدم استفاده از رمز عبور شما تاثیر منفی بر روی پیج شما نخواهد داشت .

میزان بازدهی و فروش و دریافت فالوور پس از استفاده از خدمات اینستاگرامین کاملا وابسته به نوع تبلیغ محتوای پیج شما و زمان تبلیغات و دیگر عوامل موثر می باشد و هیج گونه زمان بندی خاصی برای بازدهی استفاده از خدمات اینستاگرامین وجود ندارد.

مسئولیت عدم مطالعه دقیق قوانین و مقررات و نحوه کار خدمات اینستاگرامین و عدم توجه به توضیحات و موارد درج شده در صفحه اصلی، صفحه راهنما و سوالات متداول، بر عهده کاربر است.

هرگونه کپی برداری از سایت، اپلیکیشن، نام، عکس، لوگو و یا استفاده از اعتبار اینستاگرامین پیگرد قانونی دارد.

امکان تغییر شرایط استفاده از سایت وجود دارد و کاربر موظف است همیشه هنگام استفاده از اینستاگرامین بر شرایط و قوانین و توضیحات مندرج در وب سایت واقف باشد و استفاده از اینستاگرامین در هرلحظه به معنای پذیرش توضیحات و قوانین است.

اینستاگرامین فقط به اکانت های ثبت شده در سیستم خدمات ارائه میدهد و صفحات در اختیار صاحب صفحه است و اینستاگرامین مسئولیتی در قبال محتوای ارسال شده در صفحات ندارد

اینستاگرامین هيچگونه مسووليتي در قبال مشکلات بوجود آمده برای شما حین اين سرويس ندارد زیرا مشکلات روی آکانت شما میتواند به بسیاری عوامل دیگر بستگی داشته باشد و اینستاگرامین فقط خدمات ارائه می دهد.