shape image
لهف

فالوور فیک اینستاگرام

فالوور فیک اینستاگرام

کسب و کارهای مجازی در اینستاگرام در دو راستا باید توسعه یابند. یکی وجه ظاهری و دیگری وجه واقعی. همانطور که در ضرب المثل های قدیمی شاهد عبارت "عقل مردم به چشمشونه" بوده ایم توجه به ظاهر پیج از نکات مهم در بازاریابی دیجیتال است. به همین جهت عده ای برای رسیدگی به ظاهر پیج خود اقدام به خرید فالوور فیک اینستاگرام می کنند تا کاربران جدید هنگام ورود به صفحه کسب و کارشان با عدد قابل توجهی از فالوور روبرو شوند. باید توجه داشت که امروزه مخاطبان اینستاگرام مردم باهوشی هستند و خیلی زود مخاطب واقعی را از فیک و قلابی تشخیص می دهند. بهترین راه برای افزایش فالوور مدیریت منظم و مدون صفحه اینستاگرام با تولید محتوای مناسب است. 

چند نکته در خصوص فالوور فیک اینستاگرام

در ابتدا باید این نکته را خاطرنشان کرد که خرید فالوور فیک اینستاگرام روش توصیه نشده ای است که دلایل آن را نیز برای شما شرح خواهیم داد. اما اگر به هر ترتیب خواهان به کار گرفتن این فالوورها باشید باید ببینیم که فالوور فیک چیست و چه انواعی را شامل می شود.

فالوور فیک اصطلاحا به دسته ای از اکانت هایی گفته می شود که فعالیتی در اینستاگرام ندارند و شخصیت های واقعی یا همان کاربران واقعی آن ها را کنترل نمی کنند. فالوور های فیک در دسته بندی های ایرانی و غیر ایرانی، زن یا مرد و تمام دسته بندی هایی که در کاربران واقعی وجود دارند تقسیم بندی می شود. برای به کار گیری فالوور فیک باید این موارد را در نظر بگیرید که کدام دسته با کار شما همخوانی بیشتری دارد.

این که کسی بخواهد فالوور فیک را به کار بگیرد انتخابی کاملا شخصی است. نکته ای که حائز اهمیت است این است که یک مخاطب که مشتری محصول و یا خدمات شما باشد بهتر است از 10K مخاطبی که یک مشتری هم از دل آن بیرون نیاید. اما به هر حال شاید برای رسیدن به عددی بالا در قسمت فالوورها عجله داشته باشید و ظاهر اولیه پیجتان از نظر کابران برایتان با اهمیت باشد اما باید بدانید که فالوور فیک اینستاگرام این مشکلات زیادی را به دنبال دارد که موجب شدو بن و یا بلاک شدن پیج شما می شود. 

  • فالوورهای فیک هیچ آماری به بازدید، ویو، لایک و کامنت شما اضافه نمی کند و صرفا عددی است در بالای اکانت شما.
  • فالوورهای فیک طی پاکسازی های دوره ای اینستاگرام شناسایی و پاک می شوند. این یعنی هزینه ای که متحمل شده اید بابت هیچ بوده است.
  • فالوورهای فیک در طی الگوریتم های شناسایی اینستاگرام شناخته می شوند و اعتبار پیج شما تا حد زیادی افول می کند. این یعنی احتمال شدو بند و یا ساسبند شدن شما زیاد می شود.

استفاده از روش هایی مثل دایرکت انبوه اینستاگرام و یا تبلیغات گسترده در پیج های خوب و واقعی در کنار مدیریت خوب و منظم و تولید محتوای با کیفیت بهترین راه برای رسیدن به عدد بالای فالوور در زمان نه چندان زیاد است.