shape image
لهف

اجاره پیج اینستاگرام

اجاره پیج اینستاگرام

یک بستر تازه برای کسب درآمد از اینستاگرام که به تازگی از سوی اینستاگرامین محیا شده است، اجاره پیج اینستاگرام است. این کار به شمایی که توانایی ایجاد و تولید محتوای خوب و با کیفیت را دارید و در گرفتن تبلیغات و وارد شدن به این صنعت ضعیف هستید کمک می کند تا درآمدی ثابت داشته باشید.

بسیاری از افرادی که در سطح اینستاگرام فعالیت می کنند و این فعالیتشان در قالبی منظم و حرفه ای دنبال می شود از سطح درآمد و میزان تبلیغاتی که دریافت می کنند راضی نیستند. ما در این مقاله یک روش جدید را برای این افراد پیشنهاد می دهیم. حتی ممکن است پیج شما میزان درامد نرمال و خوبی نیز داشته باشد این روش را به شما نیز می توانیم ارائه دهیم تا درآمدتان را چند برابر کنید.

پیج های فعال در سطح اینستاگرام در زمینه های متعدد و مختلفی فعالیت می کنند. عده ای در زمینه سرگرمی و طنز، دسته ای در شاخه مد و فشن، فروشگاه های کیف ، کفش، لباس و ... ، دسته در زمینه های علمی و تمام حوزه هایی که در نظر دارید به تعداد بسیار زیادی صفحه و اکانت اینستاگرام وجود دارد. اینستاگرامین در بخش تبلیغات در تمامی زمینه ها در نظر دارد با دسته بندی هایی حرفه ای تبلیغات انجام دهد.

پیج های با فالوور بالا می توانند در اینستاگرامین ثبت نام کنند و با ثبت پیج خود در زمینه های موجود به فعالیت های عادی خود ادامه دهند ماهانه مبلغی را به عنوان اجاره بهای پیج دریافت می کنند. اینستاگرامین با بازاریابی و جذب مشتری در زمینه های مختلف برای دیگر افرادی که می خواهند کالا و یا صفحات خود را تبلیغ کنند، این کار را انجام می دهند. این تبلیغات در واقع بر روی صفحات افرادی قرار می گیرد که در این سیستم ثبت نام کرده اند. از هر تبلیغی که به صورت پست و یا استوری گذاشته می شود. پلن های درآمدی اینستاگرام بسیار باز است شما هم چنین می توانید به صورت ماهانه کار نکنید و از هر تبلیغی که اینستاگرامین برای شما مهیا می کند به صورت درصدی دریافتی داشته باشید.

مزیت های این راه کسب درآمد این است که دیگر شما مجبور نیستید به دنبال تبلیغات بروید پول به حساب شما خود به خود سرازیر می شود. در قدم دوم اینکه برای تبلیغات تمام کارهای تولید محتوا با اینستاگرامین انجام می شود شما نیازی به تولید سفارشی ندارید. البته ناگفته نماند اگر در کارهای گرافیکی و ساخت ویدیو همکاری داشته باشید می توانید از این طریق هم درآمدی جداگانه داشته باشید.

از طرف دیگر طرف حساب شما اینستاگرامین است و نیازی نیست برای دریافت وجه ماهانه با افراد مختلفی ارتباط داشته باشید. به این میگن یک راه کسب درآمد فوق العاده خوب و بی دردسر.