shape image
چرا پاسخ دادن به دایرکت اینستاگرام بسیار مهم است؟

چرا پاسخ دادن به دایرکت اینستاگرام بسیار مهم است؟

پاسخ دادن به دایرکت اینستاگرام یکی از مهم ترین مولفه ها در زمینه بالا رفتن تعامل پیج و اعتبار بخشی به کسب و کار شماست. در این مقاله چرایی الزام این امر را مورد بررسی قرار می دهیم.

یکی از مهم ترین مولفه های بالا ماندن و ورود به اکسپلور صفحه اینستاگرام شما این است که با مخاطبان خود به طور دائم در تعامل باشید. این امر ممکن نمی شود مگر با پاسخ دادن به کامنت و دایرکت اینستاگرام. مهم ترین اصل در دیجیتال مارکتینگ ایجاد اعتماد در مشتری و تعامل با آن است و بهترین راه رسیدن به این مهم در ارتباط بودن با مخاطب است. توجه داشته باشید که مخاطبان اینستاگرام زمانی شما را از خود می دانند که لایک، کامنت و دایرکت در تعامل با شما فقط یک طرفه نباشد و این کار از طرف شما هم انجام شود.

اگر پیج پر مخاطب و پر بازدیدی دارید زمانی که شخصی از فالوور های شما برایتان کامنت می گذارد و یا دایرکتی برایتان ارسال می کند بسیار مهم است که پاسخ این کامنت و یا دایرکت در اسرع وقت داده شود. چرا که این تعامل در کمترین حالت اهمیت باعث بیشتر دیده شدن پیجتان می شود. وقتی افراد ملاحظه کنند که فلان پیج پر مخاطب، دایرکت و کامنت مخاطبش را بی پاسخ نمی گذارد تاثیر بی اندازه ای در اعتبار آن صفحه خواهد گذاشت و شما می توانید کسی باشید که با یان کار ارزان ترین راه تبلیغ و اعتماد سازی را خیلی سریع پیموده اید. بماند که این کار خود باعث تبلیغ دهان به دهان و فیس تو فیس صفحه شما و افزایش فالوورهایتان نیز خواهد شد.

حتما برای پاسخ به کامنت و دایرکت اینستاگرام خود وقت بگذارید

به منظور اینکه بتوانید تعامل خود را بالا نگه دارید تا زمانی که پیجتان فعالیت می کند و پست می گذارید باید پاسخ دایرکت و کامنت خود را بدهید. برای این کار می توانید یکی از استراتژی های مرسوم را به کار ببنید.

  • برنامه ریزی کنید و به آن برنامه پایبند باشید

می توانید زمانی از شبانه روز را به این کار اختصاص دهید و به این زمان برای پاسخدهی پایبند باشید. مثلن می توانید ساعاتی قبل از خواب را برای پاسخدهی به سوالات و نظرات در نظر بگیرید.

  • زمانی را برای مخاطبین در نظر بگیرید

می توانید برای مخاطبین خود یک روز در هفته در یک ساعت خاص به صورت لایو و یا به شکل های دیگر راهی را در نظر بگیرید که مخاطبانتان بتوانند پرسش و پاسخ کنند و با شما در ارتباط و تعامل باشند.

  • مدیر صفحه مجازی استخدام کنید

اگر مشغله دارید و وقت رسیدگی به نظرات و سوالات کاربران خود را ندارید ساده ترین کار این است که یک مدیر محتوای مجازی برای خود استخدام کنید تا مدیریت پیج خود را به آن بسپرید و خیالتان از بابت تعامل کاربران را راحت کنید.

  • مدیریت هوشمند اینستاگرامین را امتحان کنید

با ربات های هوشمند اینستاگرامین و مدیریت صفحه مجازی از روش هایی مثل دایرکت انبوه نیز می توانید با فالوورهای خود در ارتباط باشید و روز به روز بر تعداد و کیفیت آن ها بیافزایید.

نظرات ( 0 نظر )