shape image
هدف از افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

هدف از افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

در این مقاله به بررسی چرایی این پرداخته می شود که هدف از افزایش فالوور اینستاگرام در رونق یک کسب و کار دیجیتال چیست؟

می خواهید بدانید چگونه در اینستاگرام فالوور های زیادی را بدست بیاورید؟ می خواهید با افزایش فالوور اینستاگرام سود خوبی در فروش محصولات خود داشته باشید؟ باید به شما بگویم که مطلب درستی را برای مطالعه انتخاب کرده اید.

راه های زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارند. راه های میانبر زیادی مثل خرید فالوور و استفاده از روبات برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد. اما باید توجه داشته باشید که روز به روز در آپدیت های اینستاگرام جلوی اینگونه فعالیت های نامعتبر گرفته می شود و باید به فکر راهی اصولی و دائمی برای افزایش فالوور اینستاگرام خود باشید.

هدف شما از افزایش فالوور، داشتن مخاطبانی یا در بیان بهتر مشتریانی از مردم واقعی در تعامل با خدمات و یا کالاهای برند شما است. اگر این نگرش را به افزایش فالوور اینستاگرام دارید که باید بگویم شما در مسیر موفقیت و رسیدن به نتایج خوب در بیزنستان هستید. اما اگر هدف شما از افزایش فالوور فقط بالا رفتن عدد در بالای اکانتتان است باید گفت که به جز در مواردی کوچک و خاص آن هم در ابتدای استارت یک بیزنس منفعت دیگری را برای شما به دنبال ندارد.

اگر به تازگی کسب و کاری را شروع کرده اید و هدفی طولانی مدت در بخش دیجیتال مارکتینگ برای خود رسم کرده اید بهتر است روش های اصولی و درست و حسابی را در پیش بگیرید. روش های افزایش فالوور واقعی شاید سخت تر و طولانی تر باشند اما می توان به شما اطمینان داد که در طولانی مدت ریزش نخواهید داشت و اعتبار شما لکه دار نخواهد شد. البته روش هایی اصولی و زودبازدهی نیز مثل تبلیغات و ایجاد کمپین و ... نیز وجود دارند که هزینه ی کمی بالاتر دارند.

آن چه واضح است شما هیچ دوست ندارید که بعد از مدتی ریزش فالوور داشته باشید و یا پیجتان از دست برود. استفاده از فالوور فیک برای صفحه شما به چند دلیل نمی توانند نتایج خوب و دلخواهی را به دنبال داشته باشد.

  • فالوور های فیک با کاربران و شما تعامل ندارند و Engagement آن ها صفر است.
  • فالوور های فیک به طور واضح و مشخصی فیک هستند و همین خود لطمه ای به اعتبار برند شماست
  • ابزار هایی برای سنجش فیک یا واقعی بودن فالوور وجود دارد که برندهای مطرح اکثرا از آن استفاده می کنند. استفاده از فالوور های فیک شما را در بلک لیست برندهای مطرح قرار می دهد.
  • در بد ترین حالت ممکن است که اکانت شما توسط اینستاگرام ساسپند شود.

در مقاله های بلاگ اینستاگرامین می توانید مطالب مفیدی را در خصوص انواع فالوور اینستاگرام و استراتژی های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام پیدا کنید. وقت را تلف نکنید و با آموزش در این زمینه کسب و کار خود را رونق دهید.

نظرات ( 0 نظر )