shape image
بررسی مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام

بررسی مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام

برای راه اندازی کسب وکار مجازی خرید پیج اینستاگرام یکی از راهکارهایی است که به وسیله آن می توانید کارتان را شروع کنید. با بررسی معایب و مزایا این کار با دیدی بازتر خرید کنید.

تقریبا تمامی کسب و کارهای مبنی بر "فروش" و اغلب کارهای ارائه "خدمات" و به طور کلی بیش از 80 درصد مشاغل یا شاخه ای در فضای مجازی را به خود اختصاص داده اند و یا اینکه به طور قطع به این نتیجه رسیده اند که برای بقا و ارتقا بازار خود می بایستی به جهان دیجیتال و فروش مجازی پا بگذارند. در ایران این فضا در شبکه مجازی اینستاگرام رشد و رونق فراوانی داشته است؛ به طوری که تمامی صاحبان مشاغل به فکر خرید پیج اینستاگرام یا راه اندازی از صفر آن هستند.

در این مطلب می خواهیم به طور کلی مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام را برای شما بررسی کنیم تا اگر قصد این کار را دارید از کم و کاست ماجرا با خبر باشید و بی گدار به آب نزنید.

خرید پیج اینستاگرام آره یا نه؟

به طور کلی خرید پیج اینستاگرام به منظور راه اندازی یک موضوع جدید در آن با مشکلاتی روبرو است. ریزش فالوور، اعتمادسازی، بازارسازی، گرفتن مشتریان جدید، امنیت و از دست نرفتن پیج و هزاران مشکل دیگر که ممکن است برای شما و کسب و کارتان به وجود بیاید کاملا طبیعی هستند. اما اگر شما با رعایت نکاتی بسیار ساده بتوانید این مشکلات را پیش بینی و راه حلی برای آن ها در نظر بگیرید، قادر خواهید بود با خرید پیج اینستاگرام کار خود را به خوبی راه بیاندازید.

توصیه: در همین ابتدا بهتر است بدانید که خرید پیج اینستاگرام مسیری نیست که برای راه اندازی کسب و کار به شما بخواهیم توصیه کنیم. اما این روش، صرف نظر از هزینه بالا، بازدهی زودتری را به شما خواهد رساند. به شرط آن که پیج درستی را برای خرید انتخاب کنید.

مشکل اول و راه حل - بزرگترین خطری که در خرید پیج اینستاگرام می تواند شما را تهدید کند، از دست رفتن یا بازپس گیری آن توسط صاحب اصلی پیج است. به طور کلی خرید پیج اینستاگرام از سوی اینستاگرام کاری غیرقانونی به شمار می رود و به رسمیت شناخته نمی شود. به همین جهت؛ اگر پیج مدنظر خود را از اشخاص و شرکت های مطمئن نخرید و همینطور قرارداد سفت و سخت نبندید با مشکلی جدی روبرو خواهید شد. برای پیش گیری از این مشکل حتما پیج را حضوری بخرید و تمام اطلاعات تماس اعم از تلفن و ایمیل را در پیج با اطلاعات جدید خودتان ست کنید.

مشکل دوم و راه حل – وقتی شما در پیجی که خریده اید کسب وکارتان را شروع می کنید با ریزش فالوور قابل توجهی روبرو خواهید شد. قبل از خرید پیج به میزان لایک و کامنت و کیفیت فالوورها (از نظر اشخاص حقیقی، فیک، پیج و ...) توجه کنید. اگر از همه این جهات پیجی اوکی باشد باز هم شما شاهد ریزش فالوور خواهید بود. اما چه کار می توان کرد تا این ریزش تا حد امکان کم باشد.

شما می بایستی پیجی را خریداری کنید که بیشترین قرابت را به فیلد کاری شما داشته باشد. برای مثال شما با خرید یک پیج طنز و تبدیل آن به فروشگاه شال و روسری با مشکل بزرگی مواجه خواهید شد. شما یا نیمی از فالوورهای خود را از دست می دهید یا درصد بسیار کمی از مابقی فالوور ها مشتری بدست می آورید. پس همیشه سعی کنید پیجی را که می خواهید خریداری کنید عینا حرفه شما را داشته باشند و یا اینکه به حرفه شما نزدیک باشند.

معمولا پیجی که به تازگی خریداری می شود تمامی پست های آن را پاک می کنند و از نو فعالیت را آغاز می کنند. اما اگر پیج مرتبطی داشته باشید می توانید حتی پست های قبلی را هم به بهانه نمایش قدمت در پیج نگه دارید.

مشکل سوم و راه حل – اعتمادسازی برای برند از دست رفته. در مبانی برندینگ و ساخت بازار مشتریان مهم ترین نکته انتخاب یک برند و پرورش و قدرت دادن به آن است. شما با خرید پیج اینستاگرام قلمرو موضوعیت محتوای صاحب قبل را از بین می برید و بنابراین مجبور هستید برای خود برندسازی کنید. برند سازی که در آینده موجب اعتمادسازی نیز می شود با خرید پیج اینستاگرام باید شروع شود و موضوعی جدی قلمداد شود.

از خوبی های خرید پیج می توان به این موارد اشاره کرد که شما وقتی پیجی را می خرید دیگر لازم نیست از صفر صفر شروع کنید و تعدادی بیننده وفالوور در مقام بیننده در اختیار دارید.

همین فالوورها در پیج شما خود برای فعالیت اولیه شما کافی هستند. از مهم ترین دلایلی که افراد از فعالیت مجازی دلسرد می شوند این است که در اوایل کار بازخورد خوب و مناسبی دریافت نمی کنند و معمولا پیشرفت با کندی صورت می پذیرد. با خرید پیج این موضوع تا حد مطلوبی مرتفع می شود.

حتما توجه داشته باشید برای خرید پیج اینستاگرام به هرکسی نمی توان اعتماد کرد. حساب شده و با اطمینان خرید کنید تا پول خود را دور نریزید. شما می توانید با خیال راحت از سایت معتبر اینستاگرامین برای این کار اقدام کنید.

نظرات ( 0 نظر )