shape image
یک راه حل ساده برای یافتن بهترین هشتگ های اینستاگرام

یک راه حل ساده برای یافتن بهترین هشتگ های اینستاگرام

راه های متعددی برای یافتن بهترین هشتگ های اینستاگرام وجود دارد. در این مقاله به بررسی چند سایت و برنامه برای رسیدن به بهترین هشتگ اینستاگرام می پردازیم.

اینستاگرام یک پلتفرم بی نظیر و رایگان برای برندسازی و یا رشد و رونق دادن به کسب و کار و بیزنس شماست. اما رسیدن به این موفقیت مستلزم این است که شما توسط کاربران بیشتری در این شبکه دیده شوید. در این مقاله ما توجه شما را به اهمیت استفاده از هشتگ جلب می کنیم. چگونگی پیدا کردن بهترین هشتگ های اینستاگرام و استفاده از آن ها را برای استفاده شما از آن ها در اختیارتان قرار می دهیم.

هشتگ اینستاگرام چیست؟

هشتگ اینستاگرام به شما امکان پیدا کردن محتوای مرتبط بیشتری را می دهد. هشتگ ها با # شروع می شوند و عکس ها را در قالب کلمه شرح می دهند. هشتگ ها قالبا کلمات کلیدی هستند که محتوا را شرح می دهند و کاربران برای رسیدن به مطالب مورد نظرشان می توانند از طریق آن ها عمل کنند. سعی کنید هشتگ هایی را استفاده کنید که بیشترین ارتباط را با محتوایتان داشته باشد.

هشتگ ها هم چنین بهترین وسبله برای راه انداختن چالش ها و کمپین های اینستاگرامی است. این هشتگ ها هستند که می توانید به وسیله آن ها برای خود برند سازی کنید و کسب و کار خودتان را بر سر زبان ها بیاندازید.

تعداد هشتگ هایی می توانید زیر یک پست استفاده کنید تا حداکثر 30 تاست. می توانید هشتگ ها را برای هر پست در دو قسمت قرار دهید. یکی در کپشن است که بهترین جا برای آن انتهای کپشن می باشد و دیگری در کامنت های آن پست است. در این دو قسمت می توانید هر تعدادی که خواستید هشتگ وارد کنید.

چگونه بهترین هشتگ های اینستاگرام را پیدا کنیم؟

راه ها و ابزارهای گوناگونی برای پیدا کردن بهترین هشتگ های اینستاگرام وجود دارند. ما در این مقاله تنها بخش کوچکی از آن را که خودمان توصیه می کنیم به شما آموزش می دهیم.

یکی از راه های پیدا کردن بهترین هشتگ های اینستاگرام استفاده از نرم افزار های آنلاین موجود در اینترنت می باشد. پایه این نرم افزار ها بر اساس کلمه کلیدی است که شما در آن وارد می کنید. این برنامه جستجو می کند و نزدیک ترین و بهترین هشتگ های مرتبط با آن کلمه را برای شما پیدا می کند.

All Hashtag

در این وبسایت بر اساس کلمه کلیدی شما بهترین هشتگ های اینستاگرام را برایتان پیدا می کند. شما سه گزینه Top، Live و Random برای فیلتر کردن جستجوی بهترین هشتگ اینستاگرام دارید.

قسمت Top به شما بالاترین هشتگ ها را مرتبط با کلمه شما به نمایش در می آورد که توسط کاربران زیادی مورد استفاده قرار گرفته است. Random هشتگ هایی را به نمایش می آورد که ترکیب رندوم کلمات دیگر با کلمه کلیدی شما را شامل می شود. گزینه Live هشتگ هایی را می آورد که شامل کلمه کلیدی نیست اما در پستی استفاده شده است که شامل آن کلمه بوده است.

Top Hashtag

این ابزار بسیار دوست داشتنی ای است. تاپ هشتگ به شما نشان می دهد که یک هشتگ چقدر محبوبیت دارد. در کنار هر کلمه کلیدی تعداد مورد استفاده از آن به نمایش در می آید. چیزی که در خود اینستاگرام نیز قابل مشاهده است. هر چه عدد بالاتر نشان دهنده محبوبیت بیشتر هشتگ است.

ابزارهای سودمند و رایگان بسیاری در سطح وب و اپلیکیشن های موجود در گوشی های موبایل برای این کار وجود دارد که این دو مورد تنها معرفی بسیار کوچکی از آن ها بود. یافتن بهترین هشتگ ها در اینستاگرام به طور مستقیم به افزایش بازدید اینستاگرام شما کمک می کند که در نهایت باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما می شود.

نظرات ( 0 نظر )