shape image
بررسی ویژگی های دایرکت مسیج اینستاگرام

بررسی ویژگی های دایرکت مسیج اینستاگرام

دایرکت مسیج اینستاگرام ویژگی از این پلتفرم است که امکانات خیلی زیادی را در اختیار ما قرار می دهد. در دایرکت شما می توانید انواع محتوای عکس، ویدیو و یا صوتی را ارسال کنید.

دایرکت مسیج اینستاگرام را در بیان ساده می توان ویژگی پیامرسانی خصوصی اینستاگرام معرفی کرد. به طور عمومی از این ویژگی به صورت DM یاد می شود که به شما امکان مکالمه و گفتگوی مجازی با هر کسی که عضو این شبکه است را می دهد.

چه چیز هایی در دایرکت مسیج اینستاگرام قابل ارسال هستند؟

داخل قسمت دایرکت مسیج اینستاگرام اتفاقات زیادی رخ می دهد که به شما این اجازه را می دهد تا 6 نوع مختلف از دایرکت مسیج را داشته باشید و در اینستاگرام بتوانید ارسال کنید.

1- پیام ها

سلام، خوبی؟ چخبر؟

ساده ترین و بیشترین کاربرد در دایرکت مسیج اینستاگرام ارسال و دریافت پیام ساده متنی است. با مادرتان، دوستانتان و یا کسانی را که استوری شما را ریپلای می کنند به سادگی می توانید چت کنید.

2- عکس ها

شاید عکس هایی داشته باشید که هنوز برای ارسال بر روی فضای بی نظیر اینستاگرام آماده نباشند و یا عکسی داشته باشید که فقط بخواهید برای یک یا چند نفر خاص ارسال کنید. شما می توانید از دایرکت مسیج اینستاگرام استفاده کنید. به همان سادگی که متن را ارسال می کنید می توانید همراه متن خود عکسی را برای دوستان خود ارسال کنید.

3- ویدیو ها

یک قدم فرا تر بروید به جای ارسال عکس یک ویدیو برای دوستان خود در دایرکت مسیج اینستاگرامتان بفرستید. در دایرکت مسیج اینستاگرام بدون محدودیت هر ویدیوی را می توانید ارسال کنید.

آیا می خواهید دمو یک محصول را برای مشتریتان بفرستید؟ به صورت یک ویدیو کوتاه این کار را انجام دهید.

4- تماس تصویری

شما در دایرکت مسیج اینستاگرام به راحتی می توانید با دیگران تماس تصویری برقرار کنید. چرا باید برای تماس تصویری با مخاطبی که در این شبکه دارید و در حال گفتگو با وی هستید از برنامه ای دیگر استفاده کنید. دایرکت مسیج امکان برقراری تماس را برای شما فراهم کرده است.

5- چت گروهی

دوستان، همکاران و یا افراد خاصی را دور هم جمع کنید. در مدیریت پیج اینستاگرام خود برای بهبود کسب و کارتان می توانید با ایجاد گروه هایی با ظرفیت حداکثر 50 نفری در قسمت دایرکت مسیج محصولات خود، افتتاحیه ها، ایونت ها و... را معرفی و سایر اطلاعرسانی ها را انجام دهید.

6- پیام صوتی

تمام استفاده هایی را که از ارسال متن گرفته تا عکس و ویدیو از دایرکت مسیج می کنید را می توانید در قالب پیام صوتی هم استفاده کنید. این برای زمانی است که شرایط تایپ کردن نداشته باشید، اینترنت خوب برای برقراری تماس تصویری و ارسال عکس و ویدیو نداشته باشید. گزینه ای که به کمک شما می آید استفاده و ارسال پیام صوتی است.

یکی از جدیدترین تکنیک هایی که در بازاریابی دیجیتال و تبلیغات اینستاگرام در حوزه دایرکت انجام می شود استفاده از روش دایرکت انبوه است. شما می توانید تبلیغات کسب و کار خود را به هر تعداد که می خواهید از این روش به کاربران متعدد و متنوعی ارسال کنید. درصد بازدهی این روش در بین روش های مرسوم تبلیغات بسیار چشم گیر تر است.

نظرات ( 0 نظر )