shape image
بررسی روش های کسب درآمد از اینستاگرام

بررسی روش های کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام شبکه ای بسیار قدرتمند و مشهوری است به نحوی که بسیاری از افراد قادر هستند از آن پول های کلانی بدست بیاورند. روش های کسب درآمد از اینستاگرام محدود به یک یا دو مورد نیست و موارد متعددی را شامل می شود. در این مقاله چند مورد از این موارد را با هم بررسی می کنیم.

رایج ترین نوع کسب درآمد از اینستاگرام فعالیت در آن به صورت یک اینفلوئنسر است. ولی باید بدانید که روش های کسب درآمد از اینستاگرام بسیار متنوع و گوناگون است. گاهی برای شما فرقی ندارد که چه چیزی را به فروش برسانید تنها کاری که شما می کنید فروش محصولات دیگران است. گاهی خود شما محصولات و برندی را به فروش می رسانید. گاهی به اسپانسرینگ یک برند تنها یک محصول را به فروش می رسانید. همه این موارد و بسیاری از راه های دیگر وجود دارد که می تواند در دسته روش های کسب درآمد از اینستاگرام طبقه بندی شود.

شما می توانید بعنوان یک اینفلوئنسر کار کنید و سبک زندگی خود را تبلیغ کنید. لازم نیست حتمن به زبان بیاورید یا کسی متوجه شود که دارید تبلیغ می کنید. همین که تاثیر گذار باشید ناخودآگاه مکان هایی که می روید و خدمات اجتماعی که استفاده می کنید مثل مهد کودک ومدرسه کودکانتان یا محل تفریح شما، کتابخانه و رستورانی که می روید همگی می توانند تبلیغ سبک زندگی شما باشد و می توانید به صورت زیر پوستی تبلیغ کنید.

می توانید با تولید محتوای مفید و یا بعضا غیرمفید و مبتذل (راه به غایت ساده تر) فالوورهای زیادی را برای خود جمع کنید و هرگونه تبلیغی را به صورت پست و استوری در صفحه خود قرار دهید. تبلیغ در استوری و تبلیغ در پست این روز ها تعرفه های بالایی را شامل می شوند و راه درآمدی بسیار پر سودی به شمار می رود.

دسته ای دیگر هستند که محصول خاصی را تولید می کنند و یا خدمات خاصی را ارائه می دهند این دسته می توانند با تبلیغات هدفمند صفحه اینستاگرام خود به کسب و کار خود در شاخه دیجیتال و مجازی رونق دهند و به سود های زیادی برسند. برای این کار مشورت با یک متخصص کسب و کارهای مجازی و دیجیتال مارکتینگ ضروری است.

دسته ای با اسپانسرینگ  یک برند خاص صرفا برای یک شرکت کار می کنند و محصولات آن ها را تبلیغ می کنند. این دسته بیشتر از هنرمندان و ورزشکاران و بازیگران مطرح تشکیل می شود. برند های برتر در زمینه های مختلف پوشاک، آرایشی و بهداشتی، اقلام دیجیتال و ... با قراردادهای بلند مدت و کوتاه مدت با افراد مطرح با فالوورهای بالا این افراد را در جهت تبلیغ کالای خود به خدمت می گیرند.

شما می توانید برای افزایش فالوورها و بازدید پست های خود با استفاده از روبات های هوشمند اینستاگرامین و روش تبلیغات هدفمند و دایرکت انبوه این سامانه به کسب و کار خود در شاخه مجازی رونق دهید و نتایج خوبی را بدست بیاورید.

نظرات ( 0 نظر )