shape image
آیا اوجی اینستا یا اینستا+ گزینه ی مناسبی برای جایگزین شدن اینستاگرام است؟

آیا اوجی اینستا یا اینستا+ گزینه ی مناسبی برای جایگزین شدن اینستاگرام است؟

در این مقاله بررسی خواهیم کرد که آیا برنامه های اصلاح شده ی اینستاگرام مانند اوجی اینستا و یا اینستا+ که قابلیت های اضافی نسبت به اینستاگرام دارد جایگزین مناسبی برای اینستاگرام هستند؟

اینستاگرام ویژگی های بسیاری را دارد اما هیچوقت همه کاربردهایی را که شما از آن انتظار داشته باشید را فراهم نمی کند. اوجی اینستا و یا اینستا+ ورژن های اصلاح شده ای از این برنامه هستند که امکانات بیشتری را برای مدیریت صفحه اینستاگرام و شخصی سازی این محیط برای شما به همراه می آورند.

اگر یک کاربر آیفون اینستاگرام هستید باید به شما بگوییم که این مقاله به درد شما نمی خورد چرا که اوجی اینستا فقط بر روی گوشی های اندروید قابل دسترسی است.

OgInsta در مقابل Insta+

دو ورژن از این مدل اپ با ویژگی های بیشتر وجود دارد: اوجی اینستا و اینستا+ . پیشنهاد ما برای شما این است که اوجی اینستا را نصب کنید. چرا که برنامه اینستا+ تنها زمانی کار می کند که شما برنامه اصلی اینستاگرام را از روی گوشی تلفن همراه خود پاک کنید.

هر دو این نرم افزار ها امکانات و رابط کاربری تقریبا یکسانی را دارند. واقعا دلیلی ندارد که به خاطر هیچ تفاوتی بخواهید برنامه اصلی را از گوشی خود پاک کنید. مگر این که مشکل شدیدی در بحث حافظه ذخیره سازی داشته باشید.

امکانات اضافه شده نسبت به برنامه اصلی

اوجی اینستا به طور کلی شامل سه امکان اضافی نسبت به اینستاگرام است.

1- Photo/Story Download : شما می توانید هر ویدیو و عکسی را در اینستاگرام دانلود کنید. ایده این امکان بسیار پسندیده است. ولی این کار فقط زمانی انجام می شود که یک ویدیو و یا یک عکس را در یک زمان دانلود کنید.

2- Follow Indicator : شما می توانید ببینید که چه کسانی شما را فالو می کنند. خیلی خوب است بدانید که آیا فالورهایتان شما را فالو می کنند یا خیر. این امکان در اوجی اینستا موجود است. ولی چه بهتر بود اگر می شد لیستی از کلیه فالوور هایی که شما را فالو می کنند یا نمی کنند برای بررسی ها و آنالیزهای بیشتر وجود داشت.

3- Zoom In : شما بر روی هر عکسی می توانید دور و نزدیک کنید.

کارایی چندان بزرگی محسوب نمی شود ولی خوب بهرحال در این برنامه امکان زوم کارآمد تری را خواهید داشت.

حکم نهایی: شما نباید این برنامه را دانلود کنید

 ما وقتی دیدیم که چه حجم عظیمی از مردم این اوجی اینستا را در گوگل سرچ می کنند واقعا شوکه شدیم. تنها ارزشی که می توان برای این برنامه در نظر گرفت توانایی دانلود پست های اینستاگرام بدون جابجایی به برنامه خاصی است. اگر نیاز زیادی به دانلود کردن عکس ها و پست ها ندارید به شدت توصیه می کنیم که از برنامه اصلی اینستاگرام استفاده کنید.

نظرات ( 0 نظر )