shape image
آموزش ذخیره عکس های اینستاگرام بر روی گوشی و کامپیوتر

آموزش ذخیره عکس های اینستاگرام بر روی گوشی و کامپیوتر

ذخیره عکس های اینستاگرام روش های متنوعی دارد. در این مقاله به بررسی این روش ها و ذخیره عکس های اینستاگرام بر روی گوشی و کامپیوتر می پردازیم.

ممکن است خواسته باشید عکسی را که در اکانت یکی از دوستان خود دیده باشید را ذخیره کنید و مجبور به ذخیره کل وب پیج شده اید. یا برای ذخیره عکس های اینستاگرام دوست خود مجبور به استفاده از اسکرین شات شده اید که این خود زمان زیادی را برای کراپ کردن و ادیت از شما خواهد گرفت. ذخیره عکس اینستاگرام بر روی گوشی و کامپیوتر شما بسیار ساده است اگر ابزار مربوط به این کار را در اختیار داشته باشید.

ذخیره عکس های اینستاگرام به طور مستقیم بر روی گوشی

Oginsta یا Insta+ نسخه های اصلاح شده اینستاگرام هستند که ویژگی های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند. ذخیره عکس ها و استوری ها یکی از این ویژگی های اضافی این برنامه ها هستند.

ذخیره عکس در اوجی اینستا بسیار ساده است. Oginsta در واقع همان اینستاگرام است با یک سری ویژگی های بیشتر. برای دخیره عکس در Oginsta بر روی سه نقطه بالای پست بزنید و بر روی گزینه جدید Download بزنید. به همین سادگی عکس روی گوشی شما ذخیره خواهد شد. بدون هیچ حاشیه و نیاز به هیچ گونه کراپ و یا ادیتی.

متاسفانه باید متذکر شویم که این برنامه فقط برای سیستم عامل اندروید در دسترس است و گوشی های آیفون چنین امکانی را ندارند.

استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام

اگر فقط می خواهید پست هایی را که خودتان با اینستاگرام ادیت و منتشر می کنید را ذخیره کنید با رفتن به قسمت تنظیمات اینستاگرام می توانید این کار را انجام دهید.

1- وارد بخش Settings در قسمت پروفایل خود شوید.

2- در قسمت Account به بخش Original Photos بروید.

3- Save Original Photos را روشن کنید.

ذخیره عکس های اینستاگرام بر روی کامپیوتر

4k Stogram یک ویوئر و دانلودر اینستاگرام برای ویندوز، مک و لینوکس است. دانلود عکس، ویدیو و استوری اینستاگرام از صفحه های عمومی و صفحه های شخصی دوستانتان و بک آپ گرفتن از پروفایلتان کارهایی است که این برنامه می تواند انجام دهد.

با 4k Stogram شما می توانید:

1- می توانید استوری ها، عکس ها و ویدیو های پست ها را به همراه کامنت و متا هشتگ ها دانلود کنید.

2- در کسری از ثانیه از اکانت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

3- روی اکانت عکاسان محبوب خود، هشتگ ها و لوکیشن های محبوب خود سابسکرایب کنید آخرین عکس ها و پست های آن ها را به صورت اتوماتیک داشته باشید.

 

نظرات ( 0 نظر )