shape image

خدمات ما

افزایش فالوور

اگر شما دنبال ترفند افزایش فالوور اینستاگرام و نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام در نظر داشته باشید که اگر فالوور فوری بخرید فالوورهای شما فیک خواهند بود ، اگر ربات افزایش فالوور استفاده کنید یا به اجبار برای تهیه امتیاز یا سکه درون برنامه ای شما را فالوو کرده اند و یا به خاطر اینکه ربات از طرف پیج شما آن ها را فالو کرده به شما فالوبک داده اند!

به این ترتیب فالوورهای اضافه شده نه آشنایی و علاقه ای به پیج شما دارند و نه تاثیری بر روی بازدید ها و رشد پیج شما خواهند داشت! همچنین اینکه اکثرا بعد از مدت کوتاهی یا شما را آنفالو میکنند و یا چون فیک هستند از بین می روند و از فالوورهای پیج شما کم می شود!

ارسال دایرکت به صورت انبوه قطعا باعث افزایش فالوورهای پیج شما نیز می شود! وقتی شما پست پیج خود و تبلیغات خود را از طریق سیستم ارسال دایرکت انبوه به هزاران نفر فالوور پیج های هم موضوع و متناسب با موضوع پیج خودتان ارسال می نمایید، بسیاری از آن ها از پیج شما بازدید کرده و حتی پیج شما را فالو می کنند، اما هم به اختیار خود پیج شما را فالو کرده اند و هم موضوع پیج شما را پسندیده اند و فعالیت خوبی روی پیج شما خواهند داشت!

faq image
افزایش ویو
faq image

در ارسال دایرکت انبوه ما یک پست از پیج شما را به انتخاب خودتان در دایرکت برای همه کاربران مورد نظر شما ارسال می کنیم و این باعث میشه وقتی که دایرکت شما توسط کاربر مشاهده بشه ، پست شما نیز افزایش ویو واقعی داشته باشد!

با توجه به اینکه کاربرانی که دایرکت برای آن ها ارسال می شود کاربران فعالی هستند که به موضوع پیج شما علاقه مند هستند قطعا در صورتی که محتوای خوب و جذابی در پیج خود داشته باشید ، افزایش بازدید برای همه ی پست ها و همچنین استوری عای پیج خود را نیز شاهد خواهید بود!

افزایش لایک

ارسال دایرکت یعنی تبلیغ اختصاصی شما در دایرکت یعنی هدفمند ارسال کردن پست شما به همراه متن تبلیغاتی شما به کاربرانی که دقیقا در پیج هایی فعالیت دارند که با بیزینس و فعالیت شما مرتبط هستند، پس احتمال علاقه کاربر به پست و محتوای پست شما بسیار بالاست و لایک های ارزشمندی در جهت رشد پیج خود دریافت خواهید نمود!

نکته بسیار ارزشمند در ارسال دایرکت این است که کاربران به موضوع پیج شما توجه خواهند داشت و در صورت بازدید از پیج شما ، پست های دیگر نیز بی بهره نخواهند ماند و لایک خوهند شد!

faq image
افزایش کامنت
faq image

افزایش کامنت یعنی افزایش نظرات و بحث و گفت و گو درباره ی پست های پیج شما توسط کاربرانی که از پست های شما بازدید می کنند، وقتی شما پیج خود را در دیرکت برای فالوورهای پیج های هدف خود تبلیغ می کنید ، طبیعتا با بازدید کاربرانی که علاقه مند و پیگیر موضوع پیج شما هستند همراه خواهد بود و در پست های شما به ارسال نظر و تبادل و گفت و گو خواهند پرداخت!

این تبادل شامل یک پست شما نخواهد بود ، با داشتن محتوای مناسب هنگام بازدید از پست شما ، پست های دیگر نیز نظرات کاربران را به خود جلب خواهد کرد!

رشد و تعامل پیج

افزایش تعامل پیج در نتیجه رشد پیج شما با استفاده از سیستم ارسال دایرکت انبوه

همانطور که کاملا در بخش های قبلی توضیح داده شد ، ارسال دایرکت به کاربرانی انجام می شود که به موضوع پیج شما علاقه مند خواهند بود در نتیجه بازدید از پیج شما همچنین پست های پیج شما افزایش یافته و با داشتن محتوای خوب بسیاری از پست ها لایک خواهند شد ، نظرات و تبادل نظر در پست های شما افزایش می یابد و در نتیجه پیج شما به صورت واقعی رشد چشمگیری خواهد داشت!

رشد پیج تنها با داشتن محتوای خوب و تبلیغ پیج به روش های هدفمند و دقیق میسر خواهد بود و خرید ویو و لایک یا فالوور به پیشرفت پیج شما کمکی نخواهد کرد!

faq image