shape image
لهف

خرید پیج اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام

همواره شروع کسب و کار در فضای مجازی دغدغه ی تمام فروشندگان اجناس و ارائه دهندگان خدمات بوده است. برای شروع کسب و کار اینترنتی در فضای مجازی شما در ابتدا باید یکی از پلتفرم های موجود در این زمینه را انتخاب کنید. در ایران به خصوص در چند سال گذشته تلگرام و اینستاگرام بستر خیلی خوبی را برای فروش مجازی و کسب و کار در فضای آنلاین ایجاد نموده است. پس از فیلتر شدن تلگرام، اینستاگرام جلوه ی رقابتی بیشتری را به خود گرفت. شما باید بدانید که برای شروع کسب و کار از طریق اینستاگرام ابتدا باید یک صفحه مربوط به کسب و کار خود ایجاد نمایید و با فعالیت در حوزه مربوط به آن مخاطبان خود را افزایش دهید. خرید پیج اینستاگرام یکی از میانبرهایی است که می تواند به شما کمک کند تا راه پیشرفت را برای خود کوتاه کنید.

اما قبل از هر چیز باید نکاتی را در خصوص خرید پیج اینستاگرام بدانید. در کل خرید یک پیج اینستاگرام عملی نیست که بخواهیم شما را به آن توصیه کنیم. چرا که با تغییر کاربری هر صفحه به تبع تغییر موضوع مخاطب ها تا درصد بالایی ریزش می کنند. یا این که برای خرید پیج اینستاگرام نمی توان به هر کسی اعتماد کرد. چرا که ممکن است با مشکلات غیر قابل جبرانی روبرو شوید.

بهترین کار برای ایجاد یک کسب و کار مجازی موفق در اینستاگرام فعالیت درست و منظم در صفحه اینستاگرام است. تا به مرور و نم نم بتوان مخاطبان زیادی را به آن جذب کرد. در این راه تکنیک های بسیاری را می توان به کار گرفت تا منجر به افزایش فالوور و افزایش بازدید اینستاگرام شما شود. اما اگر به هر دلیلی می خواهید به گزینه خرید پیج اینستاگرام رجوع کنید بهتر است این نکات را رعایت کنید.

1- برای خرید پیج اینستاگرام سعی کنید از جاهای معتبر و اسم و رسم دار خرید کنید و قرارداد رسمی امضا کنید. با این کار ریسک از دست رفتن پسج اینستاگرام شما به حداقل می رسد. خرید پیج اینستاگرام از منابع نامعتبر می تواند باعث از دست رفتن صفحه شما در آینده شود.

2- برای خرید پیج مورد نظرتان مهلت تعویض قائل شوید. با این کار اگر از میزان ویو و لایک پست هایتان راضی نبودید می توانید پیج را مرجوع کنید.

3- برای خرید پیج اینستاگرام سعی کنید پیج هایی را انتخاب کنید که مرتبط با حوزه کاری شما باشند. مثلن اگر می خواهید در زمینه مد و لباس فعالیت کنید خرید یک پیج ورزشی و یا پیج های کودکانه به شما توصیه نمی شود.

نکته: به هر حال بعد از خرید پیج اینستاگرام در خوش بینانه ترین حالت اغلب یا تمام پست های قبلی محکوم به پاک شدن هستند. با این کار ریزش فالوور را به دنبال خواهید داشت که البته کاملا هم طبیعی است. منظور از خرید پیج در یک فیلد موضوعی به این علت است که با ریزش فالوور کمتری روبرو شوید.

پس از خرید پیج اینستاگرام در هفته های اول باید فعالیت ویژه و دو چندانی را پیش بگیرید تا از ریزش های احتمالی جلوگیری شود. پس از این که کمی کار روی روال قرار گرفت می توانید از شتاب خود کم کنید و یک فعالیت معمولی را پیش بگیرید.

با رعایت این نکات می توانید یک پیج اینستاگرام را مطابق نیار خود خریداری کرده و میانبری در ایجاد کسب و کار مجازی خود بزنید.