shape image
لهف

افزایش کامنت اینستاگرام

افزایش کامنت اینستاگرام

دارندگان پیج اینستاگرام مخصوصا کسانی که صفحه های بیزنسی دارند و از اینستاگرام خود کسب درآمد می کنند همواره به دنبال جذب مخاطب بیشتر و افزایش فالوور و افزایش بازدهی پیج خود می باشند. در جهان مجازی امروز یوزر و کاربر فعال به مثابه پول نقد معنا می شود. اینستاگرام هم از این قائله مستثنی نیست. هر کاربری که بتواند فالوور بیشتری را به سمت کسب وکار مجازی و اکانت خود جذب کند درآمد بالاتری بدست خواهد آورد. از این رو افراد همواره  در صدد آنند که بتوانند به هر طریق ممکن کوتاه ترین راه را برای افزایش فالوور خود در پیش گیرند.دسته مولفه هایی وجود دارند که در کنار هم باعث به وقوع پیوستن این امر می شوند. عامل هایی مثل افزایش کامنت اینستاگرام ، افزایش لایک ، افزایش بازدید و ویو و ... عواملی هستند که در پی تولید محتوای اصولی و خوب حادث می شوند و در نهایت باعث افزایش فالوور اینستاگرام و رونق صفحه شما می شوند.

چرا افزایش کامنت اینستاگرام موجب افزایش فالوور می شود؟

یکی از راه های دستیابی به بالای صفحه فید کاربران و اضافه شدن به نتایج جستجو در اکسپلور افزایش کامنت اینستاگرام است. استفاده از هشتگ های مناسب، زمانبندی درست و به موقع برای ارسال پست ها، اشاره به پست ها در استوری ها در ساعات مختلف شبانه روز، تولید محتوای متنی، تصویری و ویدیویی خوب و با کیفیت و هزاران نکته ریز و درشت دیگر عواملی هستند که باعث رسیدن شما به صدر فید کاربرانتان می شود. اما همگی این ها در پی عاملی به نام Engagement یا همان تعامل است که باعث این کار می شود. تعامل صفحه اینستاگرام شما رابطه مستقیمی با میزان کامنت هایی که شما با کاربرانتان رد و بدل می کنید دارد. از این رو می توان میزان کامنت را گزینه ای موثر در افزایش شانس راهیابی به صفحه اکسپلور دانست.

چرا رفتن به صفحه اکسپلور مهم است؟

رفتن به صفحه اکسپلور اینستاگرام از این جهت مهم و حائز اهمیت است که باعث می شود صفحه شما توسط افراد غریبه زیادی مورد بازدید قرار گیرد. این امر افراد جدید و زیادی را روانه صفحه شما می کند. افزایش کامنت اینستاگرام تنها یک گام اولیه است و باز هم نکته ای که مورد توجه قرار می گیرد تولید محتوای مناسب است چرا که با ورود کاربران جدید برای ماندگار شدن آن ها در صفحه تان شما نیاز دارید تا آن ها را به کاری که ارائه می دهید جذب کنید و این امر میسر نیست مگر با ایجاد محتوای خوب و با کیفیت.

راه های افزایش کامنت اینستاگرام

برای افزایش کامنت اینستاگرام می توانید ترفندهای زیر را به کار بگیرید.

سعی کنید محتوای به روز و روی موج اخبار، ترندهای روز و حوادث مختلف تولید کنید. با این کار مخاطبان را درگیر موضوع خواهید ساخت و از آن ها نظر خواهید گرفت.

هر عاملی که بتواند مخاطب بیشتری را به سوی یپج شما سوق دهد می تواند موجب افزایش کامنت اینستاگرام شما بشود؛ زمانبندی مناسب پست ها، استفاده از هشتگ های مناسب و ترند، استوری کردن پست ها و ... به تناسب خود می توانند باعث افزایش کامنت شما بشود.

ایجاد کمپین و یا چالش می تواند در جذب کامنت بسیار موفق عمل کند. با ایجاد چالش ها می توانید مخاطبان خود را مجبور کنید زیر پستتان کامنت بگذارند.

از مخاطبان خود سوال بپرسید و یا به نوعی از آن ها بخواهید که نظرشان را زیر پستی که گذاشته اید قرار دهند. با این کار به طور مستقیم می توانید تا حد مطلوبی جداب بگیرید.

با استفاده از روبات اینستاگرامین نیز می توانید در جهت افزایش کامنت اینستاگرام خود به نتایج خیلی خوبی برسید. استفاده از این روبات ها روش دیگری است که در جهت افزایش کامنت اینستاگرام به شما توصیه می شود.