shape image
لهف

افزایش ویو استوری اینستاگرام

افزایش ویو استوری اینستاگرام

در کسب و کار های مجازی تنها فالوور نیست که مشخص می کند یک پیج تا چه اندازه موفق است بلکه این فالوور فعال است که این نرخ را مشخص می کند. یعنی ممکن است شما با 100K فالوور تنها 1000 کاربر فعال داشته باشید اما شخصی با نصف میزان فالوورهای شما دوبرابر میزان فعالیت فالوورهایتان، مخاصب فعال داشته باشد. این امری بدیهیست که مورد دوم صفحه ای بسیار موفق تر خواهد بود. حال باید دید که چگونه می توان به مقیاس معقولی از مخاصب فعال رسید. یکی از شاخصه هایی در کنار لایک، کامنت و دایرکت هر صفحه مشخص می کند که فالوورها تا چه میزان واقعی و فعال هستند مقدار بازدید و ویو پیج است. در واقع ویو و بازدید در سه قسمت تقسیم می شود. یک: ویو استوری اینستاگرام ، دو: ویو و بازدید ویدیو اینستاگرام ، سه: ویو هر پست و یا پیج. در بین این سه مورد، مورد آخر تنها در اکانت های بیزنسی و در اینسایت صفحه قابل مشاهده است. اما مورد بحث این مقاله مورد اول، یعنی ویو استوری اینستاگرام است. در این مقاله علاوه بر معرفی این مورد به روش های افزایش ویو استوری اینستاگرام نیز می پردازیم.

ویو استوری شما دقایقی بعد از زمانی که آن را به نمایش می گذارید در پایین سمت چپ آن به نمایش درمی آید. این عدد نشان می دهد که تا آن لحظه دقیقا چند نفر از کاربران استوری شما را مشاهده کرده اند. حتی می توانید با لمس آن وارد بخش کاربران شوید و به تفکیک هر یوزر بازدید کنندگان استوری خود را رصد کنید.

این ارقام به تفکیک نوع کاربر به شما این امکان را می دهد تا مشتری مورد نظر خود را راحت تر برای به دست گرفتن تبلیغاتشان متقاعد کنید. چرا که با روشی که اینستاگرامین برای افزایش ویو استوری اینستاگرام شما در نظر گرفته است می توانید هر نوعی از اکانت که مدنظرتان است را با توجه به نوع بازار هدفتان به ویو استوری خود اضافه کنید. مخاطبان مرد، زن، کودک، میانسال، بزرگسال، فوتبالی، طرفدار مد و... را می توانید با توجه به هدف هایتان به ویو استوری خود اضافه کنید.

 راه های افزایش ویو استوری اینستاگرام

  • افزایش ویو استوری یا همان بازدید استوری اینستاگرام به طور مستقیم به این بازمی گردد که شما می خواهید چه چیزی را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. نکته اول که باید رعایت کنید این است که استوری که در صفحه تان قرار می دهید می بایست یک داستان را روایت کند؛ یعنی دارای ابتدا، میانه و انتها باشد.
  • مورد بعدی که باید در دیدرس توجه قرار گیرد استفاده از استیکر های اینستاگرام است. استیکرهایی که به اینستاگرام اضافه شده اند و باز هم انتظار می روند که اضافه شوند به شما این امکان را می دهند که استوری های خود را جذاب تر کنید و مخاطبان را بیشتر درگیر موضوعات خود کنید. از این استیکرها غافل نشوید.
  • استوری ها تنها 24 ساعت در دسترس عموم هستند. می توانید با هایلایت کردن استوری ها و دسته بندی کردن و شکل وشمایل دادن به آن ها، همواره نگهشان دارید و روز به روز به افراد بیشتری نمایش دهید.
  • استوری ها چون تنها یک شبانه روز در دیدرس هستند و به نسبت پست ها تعداد بیشتری دارند و کاربران بیشتری از آن استفاده می کنند می بایست در ساعات مناسبی از روز گذاشته شوند تا شانس دیده شدنشان کم نشود. با آزمون و خطا بهترین زمان برای انتشار استوری اینستاگرام خود را بدست آورید.