shape image
لهف

افزایش لایک اینستاگرام

افزایش لایک اینستاگرام

دارندگان کسب و کارهای مجازی در سطح اینستاگرام همواره به دنبال این هستند که مخاطبان بیشتری را درگیر بازار مجازی خود کنند. افزایش تعامل در اینستاگرام موجب می شود که کاربران بیشتری کسب وکارتان را رویت کنند و بیشتر مورد توجه قرار بگیرید. افزایش لایک اینستاگرام یکی از شاخصه های تعامل پیج شماست و شانس شما را برای دیده شدن توسط افرادی که شما را فالو ندارند بیشتر می کند. باید توجه داشته باشید که افزایش لایک اینستاگرام از روش های مختلفی بدست می آید. مهم ترین عامل در افزایش لایک اینستاگرام استفاده از تکنیک های پست گذاری است. روش های دیگری نیز وجود دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

روش های افزایش لایک اینستاگرام

افزایش لایک اینستاگرام روش های متنوعی دارد که به شرح زیر هستند.

1- تولید محتوای مناسب: اصلی ترین عاملی که می تواند لایک بیشتری را به سمت صفحه و پست های شما هدایت کند تولید محتوای مناسب با موضوع فعالیت شماست. جدای از این که محتوای تولیدی شما باید از نظر عکس و متن باید کیفیت مطلوبی داشته باشد از لحاظ موضوعی نیز باید با حیطه فعالیت شما همخوانی داشته باشد.

2- هشتگ گذاری مناسب: نکته دیگری که در افزایش لایک تاثیرگذار است استفاده از هشتگ های مناسب برای هر پستی است. باید توجه داشت تعداد کمی هشتگ متناسب با موضوعی که پست دارد می تواند تا حد زیادی پست شما را با افرادی به اشتراک بگذارد که اصلا شما را فالو ندارند. این کا سبب می شود تا به مرور و نم نم فالوور های بیشتری را به پیج خود دعوت کنید.

3- زمانبندی مناسب پست ها: این که در چه ساعت و زمانی پست بگذارید خیلی مهم است. با استفاده از متریک ها و اینسایت پیج به مرور و پس از مدتی می توانید زمانی مناسب با انتشار پست پیدا کنید. باید به این نکته توجه داشته باشید که مشتریان شما از چه دسته ای هستند. چه رنج سنی دارند و چه سلیقه هایی را شامل می شوند. اگر این عوامل را شناسایی کنید می توانید بهترین زمان را برای انتشار پست هایتان پیدا کنید. زمانی که مخاطبان شما پست می گذارند زمان مناسبی برای ارسال پست نیست بهترین زمان وقتی است که مخاطبانتان در حال گشت و گذار در اینستاگرام هستند.

4- استوری کردن پست ها: یکی از شگردهایی که می تواند به افزایش لایک شما کمک کند استوری کردن پست های قدیمی و درخواست بازدید و لایک از مخاطبانتان است. با این کار افرادی را که شاید پست شما را ندیده باشند را در طی 24 ساعت استوری باخبر می کنید.

5- تبلیغات اینستاگرامی: با تبلیغات می توانید افراد زیادی را به پیج خود دعوت کنید این روش گرچه هزینه بالاتری دارد اما بازدهی آن درصد بالایی دارد. با ورود افراد جدید به پیجتان می توانید نرخ لایک خود را بالا ببرید.

6- خرید لایک اینستاگرام: روش دیگری که می توان از آن برای افزایش لایک اینستاگرام استفاده کرد خرید لایک برای پست های مدنظر شماست. با خرید لایک می توانید نرخ لایکهایتان را بالا ببرید نهایتا در بالای فید و در صفحه اکسپلور اینستاگرام قرار بگیرید.