shape image
لهف

افزایش سیو اینستاگرام

افزایش سیو اینستاگرام

همیشه پیج ها و صفحات اینستاگرامی که به دنبال گرفتن تبلیغات و بازاریابی محصولات برندها هستند در پی تمام ترفند ها و تکنیک هایی می روند که آمار و ارقام مربوط به مرغوبیت پیجشان را بالا ببرند. لایک، کامنت، میزان ویو استوری، میزان ویو ویدیو، ریپلای استوری و... از مواردی هستند که در این آمار و ارقام برای نمایش به مشتری نقش کلیدی بازی می کنند. از این بین سیو اینستاگرام که آپدیتی جدیدتر نسبت به سایر موارد است نیز به این لیست اضافه شده است. سیو اینستاگرام با علامت پرچم کوچکی در پایین سمت راست هر پست به نمایش در می آید که با لمس آن می توانید پست مورد علاقه خود را سیو و یا به نوعی بوکمارک کنید تا بعدا آن را دوباره ببینید و مورد استفاده قرار دهید.

سیو اینستاگرام یکی از مواردی است که در متریک های اینستایت پیج شما نمایش داده می شود. هرچه تعداد سیوهای یک پست شما بیشتر باشد نشان می دهد که پست شما توسط افراد بیشتری مورد پسند واقع شده است و این نکته بسیار مهمی در تبلیغ کیفیت محتوایی است که شما تولید می کنید. هنگامی که شما یک پیج پر بیننده داشته باشید و در آن به کار تبلیغات مشغول باشید نمایش تعداد فالوورهای شما برای جذب تبلیغات برندها کفایت نمی کند. این کیفیت فالوورهای شماست که می تواند مشتریان شما را برای سپردن تبلیغاتشان به شما مطمئن سازد. یکی از فاکتورهای کیفیت بالای فالوورها میزان سیو اینستاگرام است.

روش های بالابردن سیو اینستاگرام

محتوای باکیفیت: برای بالا بردن میزان سیو اینستاگرام در پست هایتان قبل از هر چیزی شما لازم است محتوای با کیفیت و با مضمون پرکاربرد استفاده کنید. استفاده از چند تصویر در یک پست می تواند روش بسیار عالی برای این کار باشد. چرا که اگر تمام مطالب شما در یک پست خلاصه شود و آن پست تنها یک عکس باشد کاربر به یک اسکرین شات کفایت می کند و نیازی به سیو پست شما نمی بیند.

به هر ترتیبی که است شما باید کاربرانتان را وادار کنید پست شما را سیو کنند. تولید محتوای ویدیویی و ساخت موشن گرافی های جذاب راهی است که خیلی خوب جواب می دهد. چرا که کاربران نمی توانند ویدیو شما را با اسکرین شات ذخیره کنند و هم چنین راه های ذخیره و دانلود ویدیو هم کار چندان ساده ای نیست. به همین دلیل است که کاربران راحت ترین گزینه یعنی سیو و بوکمارک آن را انتخاب می کنند.

محتوای سودمند مثل اینفوگرافی نیز می تواند به این کار بسیار کمک کند. اینفوگرافی هایی که مطالب علمی و سودمندی را به کاربران می دهد می تواند گزینه های بسیار خوبی برای این باشند که کاربران پست شما را سیو نمایند.

خرید سیو: شما می توانید با استفاده از سیوهای فروشی میزان سیو اینستاگرام خود را بالا ببرید. این سیو ها اگر توسط افراد واقعی صورت گیرند بازدهی بسیار بالاتری دارند نسبت به وقتی که توسط ربات انجام شوند. به هر حال شما می توانید با خرید سیو اینستاگرام این آمار را در اینستاگرامتان بالا ببرید و نتایجی را که مدنظر دارید بدست آورید.