shape image
لهف

افزایش ریپلای استوری اینستاگرام

افزایش ریپلای استوری اینستاگرام

در مدیریت یک صفحه اینستاگرام جهت رساندن آن به بازدهی و بهره وری و کسب درآمد از آن می بایست یک سری از اعداد و ارقام را مورد توجه قرار دهید. حال باید دید که این اعداد و شاخصه ها چیست. معیارهایی نظیر لایک، کامنت، دایرکت، سیو و ریپلای استوری مواردی هستند که نشان می دهند یک پیج تا چه اندازه معتبر است و نزد مخاطبان محبوب. ریپلای استوری در واقع یعنی میزان مشارکت و نظردهی مردم در بحث یا پیرامونه موضوعی است که شما در استوری به نمایش گذاشته اید.

همانطور که می دانید استوری های اینستاگرام 24 ساعته هستند. این خصیصه استوری را به بستری بسیار مناسب با هزینه ای کمتر جهت امر تبلیغات تبدیل می کند. بسیاری از کاربران اینستاگرام در رویای درآمدزایی از این پلتفرم بزرگ می باشند و همه تلاش خود را می کنند تا بتوانند با ایجاد پیجی پر بازدید، تبلیغات برندها و یا دیگر صفحات اینستاگرامی را به صورت پست و یا استوری انجام دهند و از اینستاگرام خود کسب درآمد کنند. این جاست که پای اعداد و ارقام به میان می آید. در این مقاله می خواهیم یکی از مولفه هایی که می تواند در جهت قانع کردن برندها برای سپردن تبلیغاتشان به پیج شما موثر باشد یعنی ریپلای استوری را بررسی کنیم  و روش های افزایش آن را به شما آموزش دهیم.

ریپلای استوری در واقع همان پاسخی است که کاربران پس از مشاهده استوری شما برای شما ارسال می کنند. این پاسخ ماهیتی مثل کامنت را دارد با این تفاوت که روش ارسال آن شبیه به دایرکت است. در واقع کاربران بعد از مشاهده استوری شما برای دادن نظر و یا ابراز عقیده راجع به محتوایی که شما به نمایش گذاشتید کامنتی را برای شما در رابطه با استوری‌تان دایرکت می کند.

هرچه تعداد این ریپلای ها بیشتر باشد نشاندهنده این است که شما در امر سهیم کردن مخاطبان و فالوورها در موضوعات مورد بحثتان موفق تر عمل کرده اید.

اگر صفحه شما یک صفحه بیزنسی باشد با بررسی آمار و ارقام مربوط به ریپلای استوری می توانید این عدد را در بیاورید و از آن جهت تبلیغات سودمندی پیج خود استفاده کنید.

روش های افزایش ریپلای استوری

برای افزایش ریپلای استوری می توانید به چند تکنیک متوسل شوید.

  • همه نکاتی را که در پست گذاری مناسب رعایت می کنید (به بلاگ اینستاگرامین مراجعه کنید). باید در استوری نیز رعایت کنید. مواردی نظیر پست گذاری با محتوای بصری مناسب وبه جا و بسیاری نکات دیگر.
  • هشتگ گذاری مسئله خیلی مهمی است که حتی در استوری هم نباید فراموش شود. استفاده از هشتگ های ترند روز می تواند شما را در مشارکت دادن فالوورهایتان کمک کند.
  • استوری های داغ، جنجالی و دوپهلو می توانند به شما در گرفتن بازخورد کمک کند و مشارکت کاربران را به همراه داشته باشد.
  • روش دیگری که این آمار را به شدت بالا می برد استفاده از روبات هوشمند اینستاگرامین برای افزایش ریپلای استوری اکانتتان است.