shape image
لهف

افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام

افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام

همیشه بحث مخاطب از بیشترین اهمیت در بین کسانی که در صفحات مجازی فالیت می کنند را داشته اند. در بین انواع محتواها، محتوای ویدیویی بیشترین هزینه و زحمت را به دنبال دارند به همین دلیل است که سازندگان ویدیو و استفاده کنندگان آن دنبال اینند که بتوانند با روش هایی افزایش بازدید ویدیو را حادث شوند. افزایش بازدید ویدیو در واقع چیزی شبیه به همان لایک برای پست های عکسی است. اما فرایند محتوای ویدیوی کمی متفاوت تر از لایک پست است. در محتوای ویدیو انواع مشاهده وجود دارد که  با بیزنسی کردن پیج خود به آن ها دست خواهید یافت. مشاهده کمی از کلیپ، مشاهده تا انتها و مشاهده چندباره توسط یک مخاطب آمارهایی است که با بدست آوردن و تحلیل آن ها می توانید پیج خود را رشد دهید.

افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام

روش های مختلفی برای افزایش بازدید ویدیو مطرح است که در صدر آنها تولید ویدیو مناسب و حرفه ای قرار می گیرد. با هم این روش ها را دنبال می کنیم.

1- تولید محتوای مناسب: تولید ویدیو یک کار حرفه ای است و به عنوان یک شغل تعریف می شود پس اگر خواستید در صفحه خود ویدیویی تولید کنید یا باید محتوای مناسبی را ارائه دهید و یا از تکنیک های به روز این حرفه در فیلمبرداری و تولید فیلم بهره ببرید. همواره نوع محتوایی که ارائه می دهید بیشترین تاثیر را درجذب مخاطب و افزایش فالوور اینستاگرام به دنبال دارد.

2- هشتگ گذاری مناسب: مانند سایر پست ها، ویدیو ها نیز دارای کپشن هستند. ویدیو ها در سه جا با مدت های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. استوری، پست و IGTV جاهایی هستند که ویدیو ها در آن قرار می گیرند. در همه این ها می توان از هشتگ استفاده نمود. سعی کنید هشتگ هایی را که متناسب با محتوای شما هستند و محبوبیت بیشتری دارند را برای این کار استفاده کنید.

3- زمانبندی مناسب انتشار ویدیو: محتوای ویدیو چون ارزش بالایی دارند اگر در انتشار آن ها زمان مناسبی را در نظر نگیرید ضرر خواهید کرد. انتشار پست در بهترین زمان می تواند بالاترین بازخورد و افزایش مخاطب را برای شما به دنبال داشته باشد.

4- تبلیغات ویدیو در پیج های پر بازدید: تنها ساخت و انتشار ویدیو کافی نیست. برای بالا بردن نرخ ویو ویدیو شما می توانید در پیج های پربازدید ویدیو خود را به اشتراک بگذارید. با این کار شما می توانید نتایج خوبی را بدست بیاورید.

5- خرید بازدید ویدیو اینستاگرام: یکی دیگر از راه های افزایش بازدید اینستاگرام خرید بازدید است. با خرید بازدید شما می توانید عدد ویو فیلم خود را بالا ببرید. با این کار اعتبار پیج شما زیاد شده و می توانید اهداف بعدی خود را دنبال کنید. این اهداف می تواند بالا بردن فالوور به جهت گرفتن تبلیغات باشد. شک نکنید که با انتشار ویدیو ها مناسب و افزایش بازدید موفق خواهید شد.