shape image

خرید لایک

خرید لایک یکی از روش های نمایش بازخورد زیاد برای پست های اینستاگرام است. آیا این روش کمکی به افزایش فالوور پیج خواهد کرد ؟ آیا این روش تأثیری بر روی فروش محصولات پیج خواهد داشت ؟ در این مطلب قصد داریم این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم که معمولا برای چه اهدافی از روش خرید لایک استفاده میشود و این کار چه تأثیری بر روی پیج خواهد داشت.

خرید لایک

خرید لایک یکی از روش های نمایش بازخورد زیاد برای پست های اینستاگرام است. آیا این روش کمکی به افزایش فالوور پیج خواهد کرد ؟ آیا این روش تأثیری بر روی فروش محصولات پیج خواهد داشت ؟ در این مطلب قصد داریم این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم که معمولا برای چه اهدافی از روش خرید لایک استفاده میشود و این کار چه تأثیری بر روی پیج خواهد داشت.

افزایش لایک پست اینستاگرام

ادمین های پیج های اینستاگرام علاقه دارند پست های آنها همواره با تعداد زیادی لایک و کامنت همراه باشد. حتی افرادی هم که قصد خرید پیج را هم دارند این موضوع برایشان مهم هست. برای این هدف است که برخی ادمین ها اقدام به خرید لایک میکنند و برخی هم از ترفندی استفاده میکنند تا ببینده را ترغیب کنند که لایک کند. بطور مثال حتما شما هم دیده اید که بسیاری از پیج ها مطالب احساسی قرار میدهند و سپس از این تعابیر استفاده میکنند: "اگه موفقی لایک کن" ویا "اگه بهش اعتقاد داری لایک کن" و... . خب سوال اینجاست که لایک گرفتن یا حتی خرید لایک به هر قیمتی چه اهمیتی برای ادمین ها دارد ؟ چرا بوسیله هر مطلب بی مایه ای تلاش دارند لایک های پست را افزایش دهند ؟ آیا تعداد لایک زیاد بر روند افزایش فالوور تأثیر دارد ؟ در ادامه از مزایای بالا بودن میزان لایک پست توضیح میدهیم.

تعداد لایک بالا و افزایش فالوور

اهمیت تعداد فالوور زیاد کاملا واضح است که تاثیراتی مانند فروش بیشتر محصولات، انجام تبلیغات، فروش پیج و... دارد. اما تعداد لایک زیاد چه تاثیری بر افزایش فالوور دارد ؟ شرکت اینستاگرام هم همانند شرکت گوگل به دنبال ارائه بهترین مطالب به کاربران خود است. در واقع اینستاگرام با نمایش پست های متفرقه در بخش اکسپلور، قصد دارد علاوه بر پیج هایی که خود کاربر فالوو کرده، مطالبی مفید دیگری از پیج های دیگر را هم به کاربر نمایش دهد. این موضوع به این معنی است که اینستاگرام تلاش میکند همواره بهترین پست ها را به کاربران نمایش دهد. حال یکی از معیار های سنجش بهترین پست میزان لایک آن پست هست. و طبیعتا اگه یک پست در بخش اکسپلور نمایش داده شود، غیر از فالوور های پیج، افراد دیگری هم آن پست را خواهند دید و این یعنی بدون اینکه هزینه تبلیغات انجام شده باشد، تعدادی فالوور جدید بدست آمده است. به همین دلیل است که ادمین ها به شدت تلاش میکنند به هر طریقی که شده تعداد لایک ها را افزایش دهند و یا حتی خرید لایک انجام دهند. در این میان، خرید لایک نمیتواند روش مناسبی برای رسیدن این هدف باشد و از طرفی مطالب بی ارزش که صرفا جهت افزایش لایک منتشر میشوند هم نمیتوانند ارزشی برای پیج ایجاد کنند. پس به چه صورت میتواند عملیات افزایش لایک را به شکل صحیح انجام داد ؟

بهترین روش افزایش لایک

شما برای اینکه بتوانید لایک پست های خود را در زمان خیلی کم بالا ببرید و این لایک ها همه واقعی باشند، باید مطالب را از طریق دایرکت به دست کاربران دیگر برسانید تا آنها هم لایک کنند و هم برای دوستان خود اشتراک بگذارند. به این ترتیب است که شما در زمان خیلی کوتاه و بطور وسیع منتشر خواهید شد میتوانید و سپس به اکسپلور راه پیدا خواهید کرد. برخلاف تصور، این روش بسیار ساده و در عین حال بسیار موثر خواهد بود. برای انجام این کار کافی است ابتدا در سایت اینستاگرامین ثبت نام کنید و سپس بعد از هر بار منتشر کردن پست روی پیج خود، از طریق افزایش فالوور از طریق دایرکت انبود، آن پست را از طریق دایرکنت برای تعداد افراد زیادی ارسال کنید. به این ترتیب بدون اینکه نیاز باشد خرید لایک فیک برای هر پست انجام دهید ویا مطالب بی ارزش منتشر کنید، میتوانید به تعداد زیادی لایک واقعی و همچنین تعداد زیادی فالوور جدید دست پیدا کنید.

نظرات ( 0 نظر )