shape image

سوالات متداول

سؤالات متداول دایرکت انبوه

تعدادی از سوالات پر تکرار کاربران در زیر نمایش داده شده است
توجه داشته باشید همکاران ما در مرحله با پشتیبانی آنلاین از طریق سایت و واتساپ همراه شما خواهند بود!

اینستاگرامین سایت مرجع و پیشتاز در خدمات نوین تبلیغاتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد که از جمله خدمات پیشرفته آن می تواند به تبلیغات هدفمند و ارسال هدفمند دایرکت های اینستاگرامی به صورت انبوه می باشد.
خیر / استفاده از خدمات اینستاگرامین به هیچ وجه برای پیج شما مشکل ساز نخواهد بود زیرا از پیج شما برای انجام خدمات تبلیغاتی استفاده نخواهد کرد و فقط از ابزار ها و ربات های خود استفاده می کند . در صورتی که همزمان از ربات یا سیستم دیگری که ممکن است به پیج شما صدمه بزند استفاده نکنید هیچ خطری پیج شما را تهدید نخواهد کرد.
خیر / اینستاگرامین برای انجام کارهای تبلیغاتی و خدمات خود به هیچ وجه به رمز عبور پیج شما احتیاج ندارد و از ارسال آن به شدت خودداری فرمایید.
سایت اینستاگرامین سایت رسمی و ثبت شده در نهاد های نظارتی از جمله وزارت صنعت معدن تجارت و انجمن صنفی کسب و کار های اینترنتی می باشد . در قسمت بالای سایت شما می توانید گواهی ها و نماد های سایت اینستاگرامین را مشاهده کنید . در حال حاضر سایت اینستاگرامین دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت و نماد ساماندهی سایت های اینترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که با کلیک بر روی هر کدام از نماد ها می توانید اطلاعات ثبتی سایت را مشاهده فرمایید . همچنین اینستاگرامین دارای نماد پرداخت ایمن از سایت زرین پال می باشد .
اینستاگرامین برای همه ی خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهد دارای سیستم گزارش گیری پیشرفته می باشد که می توانید بازدهی خدمات و تبلیغات اینستاگرامی خود را به صورت لحظه ای مشاهده کنید .
بله / یکی از خدمات اینستاگرامین که بسیار پر بازده خواهد بود خدمات تبلیغات به صورت ارسال دایرکت انبوه می باشد . در این نوع تبلیغات به کاربران واقعی دایرکت ارسال خواهد شد و براساس جذابیت موضوع و محتوای پیج برای شما جذب فالوور واقعی خواهد کرد.
سایت هایی که تحت عنوان ربات های افزایش فالوور فعالیت می کنند از نام کاربری و رمز عبور پیج شما استفاده می کنند که این از نظر امنیتی خود مشکل ساز است و حریم شخصی شما به خطر خواهد افتاد در صورتی که در اینستاگرامین برای استفاده از خدمات تبلیغاتی به رمز عبور پیج شما به هیچ وجه نیاز نمی باشد . ربات های افزایش فالوور باعث اتفاقاتی چون بلاک و مسدود شدن و Shadow Ban و Action Block و بلاک های زمانی برای پست گذاری فالو آنفالو کامنت و لایک و ... خواهند شد در صورتی که استفاده از خدمات تبلیغاتی اینستاگرامین هیچ کدام ازین محدودیت های اشاره شده و خطرات برای پیج شما اتفاق نخواهد افتاد.
خیر / سیستم ارسال دایرکت انبوه به گونه ای طراحی شده است که برای پیج شما به هیج وجه پیام تکراری برای اهدافی که قبلا به آن ها پیام ارسال کرده است را ارسال نکند . در صورت هر گونه ارسال تکراری هزینه آن به اعتبار کاربری شما در سایت اینستاگرامین اضافه خواهد شد .
هزینه تمامی دایرکت هایی که در ارسال آن ها سیستم ناموفق بوده است به حساب کاربری شما بازگشت داده خواهد شد .
برای استفاده از تمامی خدمات ما کافیست یک پیج اینستاگرامی فعال با موضوع و محتوای مناسب داشته باشید .